Sony vaio servisi Ankara

Ankara Sony vaio servisi, Sony vaio servis merkezi, Özel Servis, Ankara Sony servisi, Sony vaio tamir servisi, Sony vaio servisi

Sony vaio servisi Ankara

            Sony vaio servisi olarak müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermekte ve yapılan servis işlemlerini de buna göre yürütmektedir. Servis birimlerinde aranan en temel özellik işin teslim süresidir. Servis birimlerinin bir kısmı aldıkları işleri uzun süreler tamamlayamazken Ankara Sony vaio servisi özelliği servis merkezlerinde hızlı bakım özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Hızlı ve kaliteli hizmet parolası ile işe yaklaşan firmamız, insanlar tarafından da oldukça olumlu yorumlar ile karşılaşmaktadır. Bununla beraber teknik kadronun da kaliteli ve deneyimli olması işin güvenliği ve onarımı aşısından da büyük önem teşkil eder. Teknik alt yapısı üst düzey çalışanlardan ve son teknoloji ürünlerden kurulu olan Ankara vaio servisi bu konuda lider konumdadır.

Ayrıca Sony servisimizde Şarj adaptör satışı, Batarya satışı, Led ve Lcd Ekran değişimi, Ram değişimi, harddisk değişimi, Klavye değişimi, Soğutucu fan değişimi ve tamiri, Ana kart değişimi, Anakart tamiri, ekran kart değişimi ve tamiri, soket değişimi ve daha bir çok işlemleri yapılmaktadır.

            Elektronik sistemlerin periyodik bakım çalışmalarının yapılması, karşılaşılan teknik problemlerin çözülmesi, soru ve sorunların cevaplanması konusunda destek veren Ankara Sony Notebook servisi, birçok insan tarafından güvenle tercih edilmektedir. Aynı andan onlarca kişiye hizmet veren teknik servis, bütün işlere aynı titizlikle yaklaşmakta, profesyonel iş ahlakının gereklerini ortaya koymaktadır. Her geçen gün kendisini geliştiren ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını hızlandıran kurum, en iyi servis birimleri arasında gösterilmektedir.

            Sony, dünyanın elektronik cihaz üretimi konusunda en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Teknolojik gelişmelerin güncel olarak kullanıldığı, kendilerine özgü tasarımların ve eklentiler oluşturulduğu kurum, tüm dünyada ilgi ile takip edilmektedir. Ürünlerin kaliteli ve uzun ömürlü olması, kişilerin kullanımına en iyi şekilde hitap etmesi Sony’i ayrıcalıklı kılmıştır. Ülkemizde de Sony ürünlerine olan ilgi oldukça fazla olup, günlük hayattaki birçok ürün bu firmaya aittir. Sony ürünlerinin fazla olması beraberinde servis birimlerinin de etkili bir sistemle çalışmasını gerektirmektedir. Sony vaio servisi Ankara, Sony ürünlerinin bakım, onarım işlerinde müşterilerine en iyi desteği vermektedir.

Sony vaio larınızı bakımsız bırakmayınız

Laptoplarda bakımın önemi, Ne kadar sürede bakım yapılmalı

Vaio loaptoplarınızı bakımsız bırakmayınız.

Bakımsız bir laptota canımızı sıkacak bir çok arıza ve sorunlar ortaya çıkmaktadır bir kaçını sıralayacak olursak, çok yavaş açılması veya tam tersine kapatırken çok geç kapanması, aşırı ısınma, gürültülü bir çalışma, fanın sürekli yüksek devirde çalışması, açıldıktan belli bir süre sonra kendiliğinden kapanması gibi sorunlarla karşılaşırız, bu sorunları daha başındayken halletmemiz demek ileriki günlere çok daha ciddi bir arızayla ve maliyetle karşılaşmamamız demektir.

Yukarıda yazı olan sorunlarla kullandığımızda ileriki günlerde arızalı olan bölüm başka yerelerinde arızalanmasına sebep olacak ve bu durum daha fazla bir masraf ve serviste kalma süreci demektir.

devamı

Vaio Şarj adaptörü

Ankara Sony vaio adaptör, Sony vaio laptop notebook şarj cihazı, şarj aleti, şarj makinası

Tüm modellerin şarj adaptörleri stoklarımızda

Laptop ve notebooklarınızda vaio orjinal şarj adaptörü kullanmaya dikkat ediniz, orjinal adaptör hem bilgisayarınızı hemde bataryayı uzan ömürlü kullanmanızı saylar, orjinal olmayan adaptörler düzensiz voltaj verdiğinden dolayı laptopların arızalanmalarına bataryanın ömrünün kısalmasına ve bozulmasına neden olmaktadır.

Şarj cihazı

Vaio Lcd, Led ekran

Sony vaio Lcd ve Led ekran değişimi, ekran tamiri

Yeni ve eski tüm modellerin Lcd ve Led ekranları sürekli servisimizde bulunmakta olup ortalama 20 dk takılmaktadır.

Vaio laptop ve notebook grubunda orjinal ekran kullanımına önemle dikkat ediniz orjinal ekran göz sağlığınızı korur ve alışık olduğuz görüntü kalitesini sizlere verir, orjinal olmayan ekranlarda göz sağlığınızı tehdit ettiği gibi birde alışık olduğunuz görüntü kalitesini vermeyecek ve bu durum sizi ve gözünüzü çok daha fazla yoracaktır.

devamı

Vaio ısınma sorunu

Sony Vaio aşırı ısınma sorunu, neden ısınır

Sony vaiolarda ısınma

Notebook ve laptoplarda oynanan oyun veya yüksek kapasiteli programlar bilgisayar ana katını ve ekran kartını yormaktadır, anakartı ve ekran kartını soğutan fanın bu yüksek performansa yetmemesi laptopların ısınmasına neden olmaktadır, birde bakımlarının yapılmadığını düşünürsek kısa sürelerde ısınmakta ve belli bir süre sonra kendiliğinden kapanmaktadır, Vaio notebooklarınızın bakımlarını servisimizde yaptırarak bu sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Isınma sorunu

Diyer ürünler ve hizmetleri

Sony vaio Yedek parça ve hizmetler

Vaio şarj cihazı
Vaio Batarya, Pil
Vaio Ekran değişimi ve tamiri
Vaio Harddisk değişimi
Vaio Ram değişimi
Vaio Klavye değişimi
Vaio Anakart
Vaio Anakart tamiri
Vaio Ekran kartı değişimi ve tamiri
Vaio Soket değişimi ve tamiri
Vaio Kasa, kapak, menteşe değişimi ve tamiri
Yukarıda yazılı olan ve daha yazamadığımız birçok hizmet için servisimizden yardım alabilir bu konular hakkında teknik arkadaşlarımızla görüşe bilirisiniz.
Yedek parça

Ankara Sony Servisi

Sony Vaio Servisi

Sony Teknik Servis