Sony vaio Led ve Lcd Ekran

Ankara Sony vaio Lcd ve Led ekran değişimi, Ekran tamiri, Ekran fiyatı

Bizim için zamanınız ve bilgisayarınız çok önemlidir.

Sony vaio Laptop ve Notebookların Lcd ve Led ekran değişimleri servisimizde kısa sürelerde yapılmaktadır. Ayrıca servisimizde ekran tamirleride yapılmaktadır.

Sony vaio notebooklarınızda orjinal ekran kullanmaya dikkat ediniz, orjinal olmayan ekranlarda görüntü kalitesi, kontrans ayarları, ışık gibi birçok sorunlarla karşılaşırsınız.

Sony vaio larınızı bakımsız bırakmayınız

Sony teknik servis Ankara, Sony vaio onarım merkezi

Bilgisayar ve laptopların düzenli olarak bakımlarının yapılması gerektiğini maalesef birçok kullanıcı bilmemektedir, bakım ihtiyacı olan Sony vaio bilgisayarlarımız ( aslında Hp, Asus, Dell, Acer, Toshiba gibi diyer markalar içinde geçerlidir ) ortaya çıkan arızaların ve sorunların yarısı bakımsızlıktan kaynaklanmaktadır, örnek olarak sıralayacak olursak, Laptopun yavaş açılması veya tam tersine yavaş kapanması, aşırı ısınması, rahatsız edecek derecede gürültülü çalışması, belli bir süre sonra kendi kendine kapanması, çalışma esnasında ciddi boyutta kasması hatta kilitlenmesi gibi daha buraya yazamayacağımız kadar sorunların ortaya çıkma nedenlerinin en başındadır. Ankara Sony servisi mize gelerek bu sorunların daha başındayken çok daha uygun fiyatlara maal edebilirsiniz.

devamı